jepet me qea lpkali depo

Jepet me qera nga: asllani 17 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: jepet me qera lokal depo
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Gjindet ne lagjen kalabrija efer rruges i pershtateshm per zyre ose deponim te materialeve te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim