jepet me qera lokali

Jepet me qera nga: .... 11 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: jepet me qera
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali shum i mire ka edhe podrum qmim i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim