jepet me qira restorani

Jepet me qera nga: hazir berisha 10 Sht 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: nene tereza 37b
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qira Restoranti-"grilli" Ish restorant "TERRA" nga data 15.09.2015 , Nene Tereza nr 37b , ne qender te Prishtines 100 m2 resoran + 100m2 teras e mbyllur , qiraja sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim