leshoj lokalin me qera

Jepet me qera nga: Fadil 27 Sht 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Dardani - Bill Klintoni
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Lokalin me qera ne Dardani te Bill Klintoni osht i pershtashem per zyre dhe shum aktivitete te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim