Lokal me Qira ne Emshir - Kompleksi Nartel

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Sot 20:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Kompleksi Nartel
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Emshir - Kodi 1312

Lokacioni: Kompleksi Nartel

Siperfaqe: 73 M2

Kati: Perdhes

Posedon:

- Nxemjen Qendrore nen Menaxhimin e Kompanis Nartel
- Uj 24 H
- Parking
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik
- Lokali Posedon 2 Hyrje

Çmimi €350

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Kliko KETU - LOKALET ME QIRA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim