Lokal me Qira ne Fush Kosov 225 M2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Sot 15:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Adresa: Rr. Nena Tereze
Sipërfaqe: 225 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Fush Kosov - Kodi 1306

Lokacioni: Perball Petrol Kompanis

Siperfaqe 225 M2

- Kati 1 (jo perdhes)

Posedon:

- Hyrja nga rruga kryesore
- Pamjen nga Rruga Kryesore
- Lokali eshte i pershtatshem per shum lloj veprimtarie

Çmimi €750

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Kliko KETU - LOKALET ME QIRA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim