lokal me qira ne qender

Jepet me qera nga: afrik 06 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
100m2 30m2 podrum 15m2 oborr ma shum telefono 044 175525 afrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim