lokal me qira

Jepet me qera nga: afrim 06 Nën 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: lokal me qira
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet me qira 50m2 30m2 podrum dhe 16 m²oborr
15m ne rrug eahte te qafa perball emonacity
qmimi 400 euro
ma shum telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim