lokali ipet me qera

Jepet me qera nga: ramadan 22 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali ipet me qera gjendet ne Bregun e Diellit afer tregut ka hapsir 270m2 dhe 200m2 parking qmimi me marveshje nr per info. 044 689 868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim