lokali jepet me qera 120 m2

Jepet me qera nga: .... 14 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: lokali jepet me qera
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali jepet me qera rruga vranjecit 120 m2 i pershtatshum ka edhe podrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim