lokali me qera

Jepet me qera nga: Ismail 23 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dardania Kurrizi 5 lokali nr 32
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjindet afer rest.Dubrovnikut dhe ka hapesire prej 75m2 si dhe ka terrace afer 200m2,eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtarie.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim