lokali me qera

Jepet me qera nga: erol 08 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjinden ne rr. Bajram Kelmendi te Qendra Businesit "Dodona", i cili do te jet e lire nga 1 Shkurt 2016. Lokali gjindet ne rrugen mjaft te frekvuentuar me balline nga rruga kryesore. Dhe eshte e gatshme per qfaredo lloj businesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim