lokali me qira

Jepet me qera nga: fatmir 10 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet me qender the prishtines RR uck she eshte I pershtatshem per shume veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim