JEPET LOKALI ME QIRA

Jepet me qera nga: Shemsi 26 Sht 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Lidhja e Prizrenit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokali gjindet ne rrugen Lidhja e Prizrenit, Prishtinë, i pershtatshem per auto-larje, auto-llaker, auto-mekanik, depo etj.

Lokali eshte 100m2
Lartsia: 3.80m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim