Japim lokalin me qira

Jepet me qera nga: Selvije 04 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr." Fatime Hetemi " Kalabria
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Leshohet lokali i pershtatshem per punetori dhe per depo te qfare do llojit .

Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim