LESHOHET OBJEKTI ME QERA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Florentina Elezi 18 Jan 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Afer Qmi
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Leshohet objekti me Qera
Objekti 1000 Metra katore ne magjistralen Prishtine-Prizeren afer QMI, me lartesi 10 Metra
Posedon rrym dhe uje 24 ore
E pershtatshme per fabrika, magazine, etj
Ne vend shume te pershtatshem, per veprimtari te ndryshme..

Kontakti:
Tel: 044532044
Viber: +37744532044
E-mail: Florentina_elezi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim