LOKAL ME QIRA OSE SHITET

Jepet me qera nga: Shkelzen 14 Sht 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ilir konushevci
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokali ndodhet ne prishtin te gjamia e llapit dhe ndodhet ne oborrin e shkolles Emin duraku. Lokali ka banjo edhe ni dhom .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim