Lokal me qira

Jepet me qera nga: Ramadan Kadriu 21 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Adresa: Taslixhe 2
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jap lokalin me qira ne Taslixhe me siperfaqe 125 metra katror per vetem 320$ . Eshte vend i frekuentuar ka energji elektrike dhe furnizim me uje 24 ore. Per informata lajmerohuni ne 049782736.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim