lokal

Jepet me qera nga: Shkelzen 25 Gsh 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: ilir konushevci
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokali ndodhet te shkolla emin duraku ne prishtin ka 50 metra katror.Lokali ka nje dhom dhe nje banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim