zdrukthtari

Jepet me qera nga: Hafiz Pireva 09 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
leshohet zdrukthtaria me qira me makineri komplete me ventillim posedon trafen ne vete mundesi edhe per depo ose veprimtari tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim