(QIRA) OBJEKT në magjistralën Prishtinë Ferizaj

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 05 Dhj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Çagllavicë
Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
(QIRA) Leshohet OBJEKTI me Qira i cili gjindet në magjistralën
Prishtinë - Ferizaj, saktësisht në Çagllavicë. Objekti është i ndërtuar në 3 (tre) Kate me siperfaqe rreth (4000m²), si dhe në Katin e 4 (katert) posedon 2 (dy) banesa me siperfaqe rreth (450m²). Terasën me sipërfaqe (750m²) dhe poashtu posedon Parking të mjaftueshëm për vetura. Objekti i posedon të
gjithë dokumentacionin e rregullt si per biznes ashtu edhe për banim.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim