Agjensioni ZOGU leshon objektin me qira ne Qender

Jepet me qera nga: Agjensioni per patundshmëri "ZOGU" 13 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Objekti gjendet ne Mahallen e Muhaxherve, afer Shkolles Fillore 'Naim Frasheri'. Eshte 3 katshe. Ka siperfaqe 225 m2. Cdo kat e ka banjon dhe kuzhinen. Eshte i pershtatshem per cdo aktivitet (banim,zyre,ordinanc etj).Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim