Apartament me qera ne Prishtine-Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Valon 08 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj Apartament me qera I Cili gjendet ne afersi te universitetit Iliria, konkretisht mbrapa furres qerimi 2. Apartamenti eshte ndertim i ri, i mobiluar teresisht, eshte me dy nivele( duplex, galeri) ka Nxemje qendrore, dhe Uje 24/7. Te preferuar qiftet . Cmimi 230 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim