DYQAN ME QIRA AKTASH 50M2 300€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
DYQAN ME QIRA AKTASH 50M2 300€
LOKACIONI: AKTASH NEN KOLEHGJIN ILIRIA, AFER RRUGES SE DUBROVNIKUT
SIPERFAQJA:50M2
QIRAJA: 300 €

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim