Jap lokal me qira

Jepet me qera nga: Armend 28 Qer 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj lokalin me qira ne Aktash. Lokali ka 100 m2 te ndara ne dy hapesira dhe gjendet ne rrugen Gazmend Zajmi, ish rruga e Dubrovnikut. Cmimi 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim