Jap me qira lokalin ne Dardani-Mbikurriz

Jepet me qera nga: Beqir 17 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Mbikurriz
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jap me qira lokali ne Dardani-Kurriz, mbi plato me siperfaqe prej 40m2, lokal dhe 33m2 bodrum. Lokali eshte i kompletuar me tere inventarin. Shume i pershtatshem per kafeteri, internet kafe, lokal ushqimor, barnatore, etj. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim