Jap objektin me qira te 4 llullat

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 07 Sht 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 1700 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jap objektin me qira te 4 llullat ku ish emona objekti esht 2 kat ka dhe teras nalt ne dy ant objektin jap me qira objekti lirohet me te 31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim