Jepet Lokali Me Qera afer ( Swiss Diamond Hotel)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Agjensioni ERONA shpk jep me qera lakalin afer (swiss diamond) lokali ka siperfaqe prej 85m2 eshte ne katin e pare(1) Lokali eshte ne fazen perfundimtare te renovimit, po ashtu ka Banjo dhe Ballkon

Qmimi eshte 1000euro i diskutueshme


Per me shume Info kontakto ne kete nr: +3864939411
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim