Jepet Lokali me Qera ne Breg Diell

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Krr 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Breg Diell
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Agjensioni ERONA.shpk jep Lokal me qera ne lagjen Bregu i Diellit,rruga e Dubrovnikut. Posedon 60m2 - i rregulluar dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Cmimi sipas marreveshjes


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111

Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim