Lëshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: Bekim Halimi 12 Mar 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali gjendet në laxhe të Spitalit,ka 120 metra katrorë,ka wc dhe garazhë,mund të përdoret për; market,kurse të ndryshme,sallon ondulimi,fitness,butik etj.
ju mirëpresim në kta numra telefoni:
044 262 715 dhe viber:00377 45 619 698
045 571 198
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim