Lëshohet lokali me qira

Jepet me qera nga: Fuad 06 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lëshohet lokali me qira lokali gjindet ne ulpian ndertesa D/3 dhe eshte me pamje nga rruga kryesore i pershtatshem per kozmetik, western union, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim