Lëshohet me qira Lokali në Ulpian

Jepet me qera nga: Dren 12 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Henri Dunent
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali gjindet në lagjën Ulpiana në prishtinë, mbrapa objektit të zyreve të AAK's,
Lokali ka hapësirë prej 75m2. Ka 2 banjo, është tërësisht i renovuar, dhe i pajisur me sistem ventillimi.

Na kontaktoni në:

+377 (0) 44 175 651
+377 (0) 44 124 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim