LESHOHET OBJEKTI AFARIST ME QIRA

Jepet me qera nga: Florim Gashi 17 Dhj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 750 EUR / muaj

Adresa: rr. Isa Kastrati ,p.n , Prishtinë
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
LESHOHET OBJEKTI AFARIST ME QIRA
Lëshoj Objektin me qira,i cili xhindet në rrugën ,,Isa Kastrati” përball SH.F.,,Iliria“. Objekti është 5 –katesh,me sipërfaqe 1000m+podrumin.Madhësia e truallit është 7,5ari.
Kati përdhes dhe kati i par mund të përdoren edhe si një hapsin(pa mure ndarëse, sipas destinimit),ndërsa 3-katet tjera kanë nga 6 dhoma dhe nga dy banja.-gjithësejt 18 dhoma dhe 6 banja.
Objekti deri tani ka qen I përdorur si objekt universitar.(prej vitit 2002)
Mund të përdoret për destinime të ndryshme.
Ka parking për se paku 10 automjete.
Hapësira për rreth është e rrethuar me muri.
Ka të gjithë infrastrukturën përcjellëse.
Çmimi :me 3750Euro/i negocushëm
E.Mail : flori.g165@gmail.com
tel 044-049 /277459

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim