LOKAL ME QERA NE LAGJEN ULPIANA PRISHTINE

Jepet me qera nga: BAJRUSH 03 Jan 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
JEP ME QERA LOKALIN NE LAGJEN “ULPIANA” NE PRISHTINE. LOKALI NDODHET AFER TREGUT TE GJELBERT, NE NDERTESEN E DUKAGJINIT, MBRAPA KAH PARKINGU. LOKALI ESHTE I VOGEL ME PAK SE < 10 M2. KA RRYME, UJE, BODRUM DHE CA PAJISJE TE IMTA. CMIMI I VOLITSHEM, 80 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim