Leshohet Lokali me Qera

Jepet me qera nga: Anton Mehmeti 02 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qera ne lagjen Mati 1. Objekti eshte ndertim i ri dhe lokali ka siperfaqe 350 m2, ka 3 hyrje dhe 5 te tjera qe kane dalje ne taras ka 2wc. Lokali ka dhe 350 m2 bodrum gjithesej 700 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim