Leshohet lokali me qira

Jepet me qera nga: Lum 13 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prishtine, arberia 1, rr.Metush Krasniqi nr 3
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qira ne Prishtine, Arberia 1, rr. Metush Krasniqi nr 3, ne rrugen kryesore Prishtine-Mitrovic, eshte i pershtatshem per puntori te ndryshme, mirepo sipas marrveshjes mund te zhvillohen biznese te tjera meqene se eshte afer shum ambasadave dhe ne nje rrug shum te frekuentueshme dhe te pershtashme per biznise te ndryshme.
QMIMI sipas marrveshjes.
nr. kontaktues 044935530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim