Leshohet me qera lokal te rrethi

Jepet me qera nga: Pronar 08 Sht 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qera te hotel Baci te rrethi ne Prishtine
Lokali ka 65m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo veprimtari. Eshte me pamje ka rruga kryesore.
te interesuarit te lajmerohen ne nr. 044 118 905.
cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim