Leshoj lokalin perdhes me qera

Jepet me qera nga: Nasuf 15 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshoje lokalin me qera i cili gjendet perdhes te Kolegji Fama.
Lokali ka nji sip300m2 dhe ka nji pasit shum te mir me nji pamje te gjer nga rruga.
Duhet edhe kete ta dini se lokali gjendet ne nji object i cili ka ne te afersisht 200 banus se dhe per rreth eshte i rrethuar me shum ndertesa te metha dmth ka nji poste shum te mir per bisnes.
Lokali eshte ne gjendje shum te mir dhe puna mund te fillon me njiher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim