Leshojme me qera dyqanin ne rrugen U.Ç.K te Qafa

Jepet me qera nga: Blerim 08 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga U.Ç.K te Qafa
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshojme me qera dyqanin ne rrugen U.Ç.K - te Qafa ne Prishtine.Dyqani ka siperfaqe prej 30m2, posedon tualet dhe depo te vogel doracake. Dyqani eshte te gjendje te mire dhe eshte i pershtatshme per ordinance, avokature, zyre etj.

Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim