Lokal e me qira Aktash 2

Jepet me qera nga: Prishtinë 22 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj lokalet per zyre ordinanc, depo te barnave etj...
Lokalet gjenden ne aktash II afer universitetit Iliria 20 meter afer che bar .
Lokalet njeri ka 90 m2 dhe 3 te tjera nga 40 m2 .
Lartesia 3 meter.
Kane ngrohje qendrore
+37744404811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim