Lokal me qera

Jepet me qera nga: fatmir 09 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Rr.Ali Hadri
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj lokalin me qera me siperfaqe prej 100 metra katrore. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme si dhe ka depo prej 200metra katroresi dhe ka vendparking te mjaftueshem. Lokali gjendet ne Rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim