Lokal me qira te KAFET E VOGLA, Qafa, Prishtine

Jepet me qera nga: Art 15 Sht 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: KAFET E VOGLA, Qafa, Prishtine
Sipërfaqe: 155 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qira me siperfaqe 155 m2 dhe terase 175 m2. Kuzhine te kompletuar, me inventar, i gatshem per pune. Lokali gjindet ne qafe, i pari te kafet e vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim