Lokal me qira

Jepet me qera nga: Bajram 29 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Sipërfaqe: 375 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jap lokal me qira i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Gjendet ne rrugen "Llapi" (ish mullini i Bankovicit). Lokali ka 375 m2 te ndara ne 3 kate dhe eshte i kompletuar. Lokali mund te ndahet edhe ne hapesira te vecanta varesisht nga kerkesat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim