Lokal me qirra 170 m2 F.Kosove Apollonia

Jepet me qera nga: HL 10 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Lagjja Apollonia
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jap me qirra (ose shes) lokalin 170 m2 qe ndodhet ne brenda kompleksit "Apollonia" ne Fushe Kosove. Lokali ka funksionuar si Poliklinike por mund te shfrytezohet per zyre, depo, apo veprimtari tjera bizensore.

Lokali i ka 6 dhoma te ndara, dhe 3 WC.

Cmimi per shitje 600 Euro/m2, kurse per qirra 400 Euro/Muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim