Lokali ipet me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Shkodran 25 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali ipet me qira ,plotson te gjitha kushtet per pun dhe ka parking te mjaftushum .Per me shum informata kontaktojm permes telefonit .

Mund te shfrytzohet si depo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim