Lokali me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Valmira 29 Gsh 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jap me qera lokalin ne qender te Prishtines, kati perdhese, e renovuar dhe i rregulluar shum bukur, mendricim ekstra, 14 m2 korridorplus wc. I pershtatshem per cfaredolloj veprimtarie
Cmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim