OBJEKT AFARIST AFER TREGUT TE PRISHTINES ME QIRA

Jepet me qera nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTI NDODHET AFER TREGUT TE PRISHTINES, VEND SHUME I FREKUETUAR..
OBJEKTI ESHTE I PERSHTETSHEM PER SHUME LLOJE TE NDRYSHME VEPRIMTARISHE.
OBJEKTI KA TRE KATE, NGA 130M2 SECIL KAT.
KATI I FUNDIT ESHTE BANESE EKSKLUZIVE ME MUNDESI LESHIMI ME QIRA..

ÇMIMI:PER PERDHESEN 800€
ÇMIMI:PER KATIN E PARE 500-600€
ÇMIMI:PER KATIN E DYTE 500-600€

ÇMIMI:PER TERE OBJEKTIN ESHTE 1800€.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim