OBJEKTI NE QENDER TE NDERTESA E QEVERISE LESHOHE..

Jepet me qera nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTI KA RRETH 800M2 NE QENDER TE NDERTESA E QEVERISE LESHOHET ME QIRA.
KATET E OBJEKTIT LESHOHEN ME QIRA EDHE NDARAS:
BODRUMI: RRETH 250M2-QIRAJA 1000€
PERDHESA: RRETH 250M2-QIRAJA 1300€
KATI I PARE: RRETH 250M2-QIRAJA 1500€

QIRAJA PER TERE OBJEKTIN: 3500€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim