Objekt Pllac me qira - Mazgit

Jepet me qera nga: tani 06 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Mazgit
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jipet pllaci dhe objekti me qira ne Mazgit, ne mgjistralen Prishtine-Mitrovice kilometri i 5-te,

Pllaci ka nje siperfaqe prej 600 m², objekti 270 m² (gjatesia: 10m, gjeresia: 24m, lartesia: 4.30m). Objekti ka 2 zyre me nga 9 m², 2 banjo dhe nje depo (garazhd) ekstra me 40m²,gjithsej 330 m², eshte i pershtatshem per: Auto Sallon, Auto Larje, Rent a Car, Magazine, Market, Depo , Auto servis etj.

Objekti eshte i fasaduar, i kompletuar me dyer dhe dritare, instalim të rrymës, banjo e kompletuar me te gjitha paisjet bashk me instalim te ujt etj etj ....

Pran pllacit gjindet servisi i njohur Renault Kosova, dhe pas saj pllace te tjera, ndersa ne anen tjeter gjindet nje pllac i makinave Alea dhe pas saj Auto Pjes KIA Sara shum e njohur, me tutje gjendet motel Beni dhe shum e shum biznese perreth nesh,objekti dhe vendi jane shum te volitshem per biznese te ndryshe!.

Pllaci gjindet 1 km larg kyqjes ne Autostrad Kosove-Shqiperi ndersa me dalje direkte ne magjstralen Prishtine-Mitrovic.

Çmimi i diskutushem sipas marrveshjes.
Per me shume Info kontakt : 045-532 988
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
shank inventar lokal
Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi a6,Audi a7 ,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3
Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scnia , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer ,Dritare , Goma , tavolin, kapuq, tesha, për fëmijë, Burmashin, Burgi, Dyer, Dritare, Pllastik, Tepsi, Furra, Gazetari, makin, Maqin, DRITA, neonk, aparat, nxemse, druj, pjes, qka dush, sene, kuzhina, prishtin, Tiran, Autobus, Kombi,Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg , Tiguan , Sirocco i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis ..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim