Restorani ipet me Qira!

Jepet me qera nga: Imer Syla 01 Maj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Liqeni i Badovcit
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Restauranti gjindet te Liqeni i Badovcit, mbrapa pompes TempoPetroll. Restoranti është i vendosur në një pozitë jashtëzakonisht të shkëlqyer me një ambient krejtësisht natyral dhe të qetë/rehatshëm. Restoranti është i pajisur me pajisje të reja dhe kuzhinë të kompletuar. Poashtu posedon bashqe. Restorani është në disponim nga 15 prill 2016.
Cmimi shumë i volitshëm i cili është i diskutueshëm pas vizitës së restoranit.

Na kontaktoni në 044 140 729
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim